A Magyar Sumo Szakszövetség ma megtartotta évértékelő rendezvényét. Díjazták a világversenyek helyezetteit és az év versenyzője díjak is átadásra kerültek. Az Érdi Spartacus versenyzői itt is szép sikert arattak. Év felnőtt sumosa Buzás Patrik, női utánpótlás győztes Bajler Kitti.

Érmekkel zárult az U20-as országos bajnoki hétvége
A hétvégén az U20-as korosztály számára rendeztek országos bajnokságokat, ahol az Érdi Spartacus versenyzői mindhárom szakágban képviseltették magukat, és összesen
